> Bilgi Toplumu Hizmetleri | > Tüketici Hizmetleri | > Bayiler | > Markalar | > S.S.S

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
KVKK KAPSAMINDA MÜŞTERİ HİZMETLERİ AYDINLATMA METNİ

Kristal Kola Müşteri Hizmetlerine hoş geldiniz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında aydınlatma metnini görmek için www.kristalkola.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilir ya da 1’i tuşlayarak aydınlatma metnini dinleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimizi arayanların paylaşmış olduğu ad soyad, telefon numarası ve ses kaydına ait kişisel verilerini, arayan kişiye doğru hitap edilebilmesi, aramanın teyidi, şirketimizin bilgi danışma ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, talep ve şikayetlerin takibi, güvenliğin temini, müşteri memnuniyetinin sağlanması, satış sonrası destek hizmetlerinin yürütülmesi, ilerde doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması amacıyla sınırlı olarak işlemekteyiz.

Söz konusu kişisel veriler, kanunun 5.maddesinde belirtilen kişinin temel ve hak özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, meşru menfaatimiz için zorunlu olması hukuki sebebine bağlı olarak telefon yoluyla otomatik olarak işlenmekte olup sadece hukuki uyuşmazlıklarda talep durumunda ilgili yargı mercileriyle paylaşacağız.

Kişisel verileri saklama süremiz 20 gün olup, akabinde geri dönüşümsüz imha edilecektir.

Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi web sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak, kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza yada şirketimize bildirdiğiniz ve sistemimizde kayıtlı olan elektronik posta adresini kullanmak suretiyle veya şirket genel müdürlüğümüze noter aracılığıyla yada iadeli taahhütlü mektup göndererek yazılı olarak ya da şahsen iletebilirsiniz.

 

 

JoomShaper